KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513330
nr 1451 3330
Bettina. Signerad. Olja på duk, 60x48cm, yttermått inklusive ram: 66x56cm
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:46:39
200 kr